Oddział Małopolski

mgr Jakub Adamczyk
Kierownik Działu Wynajmu

tel.: (12) 680 27 62
tel. kom.: 509-902-827

e-mail: j.adamczyk@combros.pl

mgr inż. Bożena Radomska
Pełnomocnik ds. Wynajmu

tel.: (12) 680 27 53
tel. kom.: 602-116-806

e-mail: b.radomska@combros.pl

mgr Tomasz Indyka
Pełnomocnik ds. Wynajmu

tel.: (12) 680 27 50
tel. kom.: 735-918-162

e-mail: t.indyka@combros.pl

Wiktoria Tomaszewska
Specjalista ds. Wynajmu

tel.: (12) 680 27 64
tel. kom.: 505-037-033

e-mail: w.tomaszewska@combros.pl

Oddział Mazowiecki

Gabriela Wojtyniak
Kierownik Oddziału

tel. kom.: 509-903-147

e-mail: g.wojtyniak@combros.pl

Iga Kostrzewa
Specjalista ds. Wynajmu

tel. kom. 509-903-110

e-mail: i.kostrzewa@combros.pl

Oddział Wielkopolski

mgr inż. Sebastian Bachorz
Kierownik Oddziału

tel. kom.: 509-903-166

e-mail: s.bachorz@combros.pl

Oddział Dolnośląski

Kamila Madziarz - Wrońska
Specjalista ds. Wynajmu i Sprzedaży

tel. kom. 509 903 107

e-mail: k.madziarz-wronska@combros.pl

Ewa Stawska
Specjalista ds. Wynajmu

tel. kom. 602 116 051

e-mail: e.stawska@combros.pl

Oddział Śląski

mgr Tomasz Indyka
Pełnomocnik ds. Wynajmu

tel.: (12) 680 27 50
tel. kom.: 735-918-162

e-mail: t.indyka@combros.pl

Oddział Pomorski

mgr inż. Sebastian Bachorz
Kierownik Oddziału

tel. kom.: 509 903 166

e-mail: s.bachorz@combros.pl

TOP